לשאלות צרו עמנו קשר

03-7444422

info@my-trip.co.il

www.my-trip.co.il

טיול לאוגנדה

אוגנדה, הממוקמת באזור קו המשווה במזרח אפריקה ומכונה גם "הפנינה של אפריקה", היא אכן אבן יקרה ביבשת העצומה. מטיילים מכל העולם פוקדים את אוגנדה הפראית, שמכילה בעצם את כל הטוב שיש ליבשת אפריקה להציע.
אוגנדה הקטנה טומנת בחובה הרבה דברים "גדולים מהחיים"- רכס הרי רוונזורי העצום, אשר פסגותיהם מכוסים בשלג צחור כל השנה, כמחצית מאוכלוסיית העולם של גורילות ההרים הנדירות אשר קוראות לאוגנדה בית, ומגוון עשיר של בעלי חיים פראיים כמו אריות ונמרים, ג'ירפות, קרנפים ופילים.
אוגנדה היא מדינה בה הירוק ירוק מאוד, המפלים מרשימים ומזמינים, הארכיטקטורה מעניינת ורבת שנים, חיי הלילה בעיר מסעירים ומהנים, השמורות פראיות ומהפנטות, והכי חשוב- אנשים ידידותיים, דוברי אנגלית לרוב.

אצלנו ב – MyTrip קיים צוות במיוחד עבור טיולים לאוגנדה. הצוות שם לו למטרה להכיר את אוגנדה לאורכה ולרוחבה, על הנופים המרשימים , השבטים העתיקים, השמורות הכי פראיות, הארכיטקטורה המגוונת, חיי הלילה העשירים והאטרקציות הכי מיוחדות, זאת כדי לבנות עבורכם את הטיול המושלם.

לפניכם רשימת הטיולים לאוגנדה – טיולים מאורגנים לאוגנדה וטיולים פרטיים בהתאמה אישית.

פנו אלינו בכל שאלה על טיול מאורגן לאוגנדה וטיולים פרטיים לאוגנדה.
טלפון 03-7444422 או דרך טופס צור קשר.

טיול לאוגנדה – אל השמורות היפות ביותר

בטיול בן שמונה ימים נצא למסע מרתק בשמורת המלכה אליזבת ושמורת אגם מבורו בין נופים מדהימים ושלל בעלי חיים פראיים, ונגיע עד ליער קיבלה ויער בווינדי, שם נזכה למפגש מרגש עם קרובינו השימפנזים וגורילות ההרים הנדירות.
יולי 1, 2014/על ידי tuti

טיול באוגנדה – בעלי החיים המיוחדים ונהר הנילוס העוצמתי

בטיול זה נגלה את יופיה של אוגנדה דרך הנוף הבראשיתי, נהר הנילוס העוצמתי ושמורות טבע מהיפות בעולם, נכיר מקרוב את גורילות ההרים הנדירות והשימפנזים, נחזה במפלי מורצ'יסון המרהיבים, ונבקר באגם השני בעומקו בעולם | 14 יום - ניתן להתאמה
יולי 1, 2014/על ידי tuti

טיול ממוקד לאוגנדה ורואנדה

טיול באוגנדה, "הפנינה של אפריקה" ורואנדה, "מדינת אלפי הגבעות" דרך הנוף הבראשיתי, נהר הנילוס העוצמתי ושמורות טבע מהיפות בעולם | 11 ימים - ניתן להתאמה
יולי 1, 2014/על ידי tuti

טיול לאוגנדה בין קופי האדם והשמורות הפראיות

טיול מדויק המוקדש ליערות הגשם הבתוליים, האגמים היפיפיים ובעלי החיים הנדירים באוגנדה | 9 ימים - ניתן להתאמה
אוקטובר 3, 2013/על ידי tuti

טיול מקוצר לאוגנדה

טיול ממוקד אל השמורות המרתקות ובעלי החיים הפראיים | 6 ימים
אוקטובר 3, 2013/על ידי tuti

טיול לאוגנדה ורואנדה – בעקבות גורילות ההרים

טיול מרתק לאוגנדה ורואנדה הפראיות בעקבות גורילות ההרים הנדירות | 14 יום
אוקטובר 3, 2012/על ידי tuti

טיול לאוגנדה – טיול מאורגן לאוגנדה – ספארי באוגנדה – טיולים מאורגנים לאוגנדה

צור קשר

  BOARDING PASS

  בכל שאלה ובקשה צרו עמנו קשר ונשמח לסייע בטלפון:

  03-7444422

  במייל:

  info@my-trip.co.il

  או דרך הטופס הבא

  >>

  מה אומרים עלינו

  הטיול היה מאורגן ומנוהל היטב, בהדרכת סיגלית המקסימה. קשובה אמפתית ומקצועית, בחברה של בנות מקסימות ובאתרים מדהימים ביופים

  רחל גרינבוים

  מיה האלופה. את היית לנו ה"שמש", סורן ה"ירח" ואנו היינו ה"כוכבים" שזהרו בהנאה גדולה בזכותכם. לא נשכח את החוויה שעברנו יחד. נתראה בטיולים הבאים….תודה רבה!!!

  ציפי

  4.3 / 5. 28

  מיי טריפ המומחים בהתאמת טיולים גאוגרפיים פרטיים ומאורגנים, טיולי ספארי, טיולי משפחות, ג'יפים בנהיגה עצמית ועוד. מסלולים לא שגרתיים. צוותי המומחים שלנו יעזור לכם לצאת לחוויה המותאמת בדיוק עבורכם. השאירו לנו את הדאגות, רק אל תשכחו לגרוף את המחמאות. זה יישאר בינינו. MYTRIP – Making Your Trip Come True

  המלאכה 39, חולון | טלפון 03-7444422 | פקס 03-9799909 | info@my-trip.co.il
  נגישות
  x
  צור קשר

   Close