לשאלות צרו עמנו קשר

03-7444422

info@my-trip.co.il

www.my-trip.co.il

טיול לאיחוד האמירויות

עם בוא השלום עלינו, הגיע הזמן להכיר את איחוד האמירויות הערביות (UAE), מדינה מדברית מוסלמית ערבית עשירה ויפיפייה המתפרשת על פני 83 אלף קילומטר רבוע בדרום-מזרח חצי האי ערב לחופי המפרץ הפרסי ומהווה בית לכ-10 מיליון תושבים, רובם עובדים זרים.
לרוב האנשים, איחוד האמירויות הערביות אומר מקום אחד בלבד – דובאי – המתפארת בקו רקיע אייקוני, איים מעוטרים עצי דקל, קניונים עצומים ואתרי נופש יוקרתיים. אך באיחוד מסתתרות אמירויות נוספות, מיוחדות ומסקרנות לא פחות, ביניהן אבו דאבי, בירת האמירויות העשירה במקורות נפט, מיתגה את עצמה כיעד תרבותי ויוקרתי, וטומנת בחובה גם מדבר עצום בו השקט מופרע רק על ידי תנודות החול. צפונית לדובאי תמצאו את מרכזה התרבותי וההיסטורי של האמירויות – שהארג'ה, בעוד ראס אל קהאמימה ממותג על ידי החופים שבו.
איחוד האמירויות טומנת בחובה גם ממצאים ארכאולוגיים המציגים היסטוריה בת אלפי שנים של סחר ומגורים, וכן היסטוריה של שבטים אשר התיישבו באזור זה, ועברו תהליך של איסלאמיזציה במהלך המאה השביעית.

לפניכם רשימת הטיולים לאיחוד האמירויות – טיולים מאורגנים וטיולים פרטיים בהתאמה אישית.
פנו אלינו בכל שאלה על טיול לאיחוד האמירויות,
טלפון 03-7444422 או דרך טופס צור קשר.

טיול לאיחוד האמירויות  – טיול מאורגן לאיחוד האמירויות – טיול לדובאי – טיול לאבו דאבי

צור קשר

  BOARDING PASS

  בכל שאלה ובקשה צרו עמנו קשר ונשמח לסייע בטלפון:

  03-7444422

  במייל:

  info@my-trip.co.il

  או דרך הטופס הבא

  >>

  מה אומרים עלינו

  הטיול היה מאורגן ומנוהל היטב, בהדרכת סיגלית המקסימה. קשובה אמפתית ומקצועית, בחברה של בנות מקסימות ובאתרים מדהימים ביופים

  רחל גרינבוים

  מיה האלופה. את היית לנו ה"שמש", סורן ה"ירח" ואנו היינו ה"כוכבים" שזהרו בהנאה גדולה בזכותכם. לא נשכח את החוויה שעברנו יחד. נתראה בטיולים הבאים….תודה רבה!!!

  ציפי

  4.5 / 5. 22

  מיי טריפ המומחים בהתאמת טיולים גאוגרפיים פרטיים ומאורגנים, טיולי ספארי, טיולי משפחות, ג'יפים בנהיגה עצמית ועוד. מסלולים לא שגרתיים. צוותי המומחים שלנו יעזור לכם לצאת לחוויה המותאמת בדיוק עבורכם. השאירו לנו את הדאגות, רק אל תשכחו לגרוף את המחמאות. זה יישאר בינינו. MYTRIP – Making Your Trip Come True

  המלאכה 39, חולון | טלפון 03-7444422 | פקס 03-9799909 | info@my-trip.co.il
  נגישות
  x
  צור קשר

   Close