לשאלות צרו עמנו קשר

03-7444422

info@my-trip.co.il

www.my-trip.co.il

טיול לטנזניה

טיול למרוקו

מרוקו האקזוטית מהווה את שער הכניסה לאפריקה הפראית וטומנת בחובה קסם אוריינטלי, שורשים עמוקים ליהדות, ערים עתיקות ומדבר אינסופי. גם אחרי עשרות ביקורים במרוקו לא נס ליחה של מדינה מהממת זו; שיטוט בסמטאות העיר פז או בכיכר המרכזית של מרקש, ג'מעא-אל-פנה, הליכה לאורך ועל חומות עיר החוף א-סווירה, המפגש הבלתי אמצעי עם תושבי המדבר הברברים, הדיונות האינסופיות של מדבר סהרה, המדבר הגדול ביותר בעולם – כל זאת ועוד מעצימים את חווית הביקור והופכים את מרוקו ובצדק לאחת מהמדינות הנחשקות, מסבירות פנים והיפות שבנמצא. זוהי מדינה שהביקור בה הינו בהחלט "חווית חיים" והיום, לאחר ההסכמים ההיסטוריים שנחתמו בין ישראל ומרוקו ועם הנופך ההיסטורי והקשר שהיה לאורך מאות בשנים בין היהודים במרוקו והתושבים המקומיים  – הביקור הכרחי ושווה במיוחד.

מתכננים טיול למרוקו? צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם
בטלפון: 03-7444422   או במייל info@my-trip.co.il

קיבלתם הצעה מחברה אחרת? אנו מתחייבים לאותה הצעה בתנאים טובים יותר – נסו אותנו!

לפניכם רשימת טיולים פרטיים למרוקו – טיולים מאורגנים למרוקו. אצלנו ב- My Trip צוות מיוחד למרוקו,  השם לו למטרה להכיר את מרוקו לאורכה ולרוחבה, על התרבויות, הנופים והאטרקציות הכי מיוחדות, זאת כדי לבנות עבורכם את הטיול מושלם. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע בעקבות התרבות והנופים המופלאים של מרוקו.

טיול למרוקו – טיול במרוקו – טיול מאורגן למרוקו – טיול פרטי למרוקו

צור קשר

  BOARDING PASS

  בכל שאלה ובקשה צרו עמנו קשר ונשמח לסייע בטלפון:

  03-7444422

  במייל:

  info@my-trip.co.il

  או דרך הטופס הבא

  >>

  מה אומרים עלינו

  הטיול היה מאורגן ומנוהל היטב, בהדרכת סיגלית המקסימה. קשובה אמפתית ומקצועית, בחברה של בנות מקסימות ובאתרים מדהימים ביופים

  רחל גרינבוים

  מיה האלופה. את היית לנו ה"שמש", סורן ה"ירח" ואנו היינו ה"כוכבים" שזהרו בהנאה גדולה בזכותכם. לא נשכח את החוויה שעברנו יחד. נתראה בטיולים הבאים….תודה רבה!!!

  ציפי

  4.3 / 5. 28

  מיי טריפ המומחים בהתאמת טיולים גאוגרפיים פרטיים ומאורגנים, טיולי ספארי, טיולי משפחות, ג'יפים בנהיגה עצמית ועוד. מסלולים לא שגרתיים. צוותי המומחים שלנו יעזור לכם לצאת לחוויה המותאמת בדיוק עבורכם. השאירו לנו את הדאגות, רק אל תשכחו לגרוף את המחמאות. זה יישאר בינינו. MYTRIP – Making Your Trip Come True

  המלאכה 39, חולון | טלפון 03-7444422 | פקס 03-9799909 | info@my-trip.co.il
  נגישות
  x
  צור קשר

   Close