לשאלות צרו עמנו קשר

03-7444422

info@my-trip.co.il

www.my-trip.co.il

טיול לטנזניה

טיול לנורבגיה

מהות קסמה של נורבגיה הוא פשוט מאוד – זו אחת המדינות היפות ביותר בעולם בזכות מאות פיורדים, אלפי מפלים, מים וקרחונים, כבישים מדהימים, טרולים, אסתטיקה, עדינות וערים נוצצות. ואתם יודעים משהו ? הכול נכון ובגדול.
שפעת המים על כל צורותיהם, העמקים הירוקים, הערים הנקיות והמסודרות, תושבים מאירי פנים, ניקיון, סדר ומשמעת – כל זה הופכים את הטיול בנורבגיה לתענוג אחד גדול ולחוויה לכל החיים. נורבגיה, ביחד עם שאר מדינות סקנדינביה היא מהמדינות הראשונות בעולם שהגדירו הלכה למעשה את המושג "מדינת סעד ורווחה" ואם אתה אזרח המדינה, וכאלו יש קצת למעלה מחמישה מיליון, רוב הסיכויים כי אתה "מסודר" לכל החיים – החל מתוכנית חיסכון לכל אזרח, בריאות, חינוך, הבטחת הכנסה ולא עלינו – גם בענייני זקנה ומוות. עד שנות ה 70 של המאה הקודמת, נורבגיה הייתה מהמדינות העניות יותר באירופה וכלכלתה התבססה בעיקר על תוצרת הים ומעט תיירות. גילוי עתודות הנפט העצומות בים הצפוני הקפיץ את כלכלת המדינה וכיום נורבגיה היא מהמדינות העשירות ביותר בעולם. תנו לעצמכם את המתנה היפה בעולם – בואו לטייל נורבגיה.

מתכננים טיול לנורבגיה? צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם
בטלפון: 03-7444422   או במייל info@my-trip.co.il

קיבלתם הצעה מחברה אחרת? אנו מתחייבים לאותה הצעה בתנאים טובים יותר – נסו אותנו!

לפניכם רשימת טיולים פרטיים לנורבגיה – טיולים מאורגנים לנורבגיה. אצלנו ב- My Trip צוות מיוחד לנורבגיה, השם לו למטרה להכיר את נורבגיה לאורכה ולרוחבה, על התרבויות, הנופים, השמורות והאטרקציות הכי מיוחדות, זאת כדי לבנות עבורכם את הטיול מושלם. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע בעקבות בעלי החיים והנופים המופלאים של נורבגיה.

טיול לנורבגיה – טיול מאורגן לנורבגיה – טיול פרטי לנורבגיה

צור קשר

  BOARDING PASS

  בכל שאלה ובקשה צרו עמנו קשר ונשמח לסייע בטלפון:

  03-7444422

  במייל:

  info@my-trip.co.il

  או דרך הטופס הבא

  >>

  מה אומרים עלינו

  הטיול היה מאורגן ומנוהל היטב, בהדרכת סיגלית המקסימה. קשובה אמפתית ומקצועית, בחברה של בנות מקסימות ובאתרים מדהימים ביופים

  רחל גרינבוים

  מיה האלופה. את היית לנו ה"שמש", סורן ה"ירח" ואנו היינו ה"כוכבים" שזהרו בהנאה גדולה בזכותכם. לא נשכח את החוויה שעברנו יחד. נתראה בטיולים הבאים….תודה רבה!!!

  ציפי

  4.3 / 5. 28

  מיי טריפ המומחים בהתאמת טיולים גאוגרפיים פרטיים ומאורגנים, טיולי ספארי, טיולי משפחות, ג'יפים בנהיגה עצמית ועוד. מסלולים לא שגרתיים. צוותי המומחים שלנו יעזור לכם לצאת לחוויה המותאמת בדיוק עבורכם. השאירו לנו את הדאגות, רק אל תשכחו לגרוף את המחמאות. זה יישאר בינינו. MYTRIP – Making Your Trip Come True

  המלאכה 39, חולון | טלפון 03-7444422 | פקס 03-9799909 | info@my-trip.co.il
  נגישות
  x
  צור קשר

   Close