לשאלות צרו עמנו קשר

03-7444422

info@my-trip.co.il

www.my-trip.co.il

טיול לקמבודיה

בין מקדשי האלים העתיקים והמרהיבים, מקדשי אנגקור, לבין ההיסטוריה המרתקת, קמבודיה מספקת הווה משכר חושים ומלא בהשראה.
למרות שבחצרה האחורית קיים אחד מפלאי תבל, האוצר הגדול ביותר בקמבודיה הוא אנשיה.

בני הקמר, שעברו תלאות רבות, מלחמות עקובות מדם ועוני קשה, הצליחו בזכות רוחם החיובית והחיונית להישאר עם חיוך רחב על הפנים, ואין אדם הנשאר אדיש לרוחם מעוררת ההערצה.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע בעקבות ההיסטוריה המרתקת, המקדשים המרהיבים  והנופים עוצרי הנשימה של קמבודיה.

מתכננים טיול לקמבודיה ? צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם
בטלפון: 03-7444422   או במייל info@my-trip.co.il


טיול לקמבודיה שופעת במונומנטים היסטוריים מרהיבים, ערים סואנות ושוקקות חיים, שווקים צבעוניים, כפרים קטנים וציוריים, רכסי הרים מרשימים, ג'ונגלים בלתי נגמרים , איים נטושים, וכמובן נהר המקונג העצום שעובר בה, כך שכל מטייל ימצא בה את מבוקשו. כיוון שרק עתה היא הופכת אט-אט למוקד משיכה למטיילים מרחבי העולם, קמבודיה מצליחה לשמור על והאותנטיות שלה, מה שמוסיף לסוד קסמה.

אצלנו ב-MY TRIP קיים צוות במיוחד הבונה, מפתח ומתאם עשרות טיולים לקמבודיה מידי חודש. הצוות שם לו למטרה להכיר את קמבודיה לאורכה ולרוחבה, על התרבויות, הנופים, המבנים, המקדשים והאטרקציות הכי מיוחדות, זאת כדי לבנות עבורכם את הטיול המושלם.

צור קשר

  BOARDING PASS

  בכל שאלה ובקשה צרו עמנו קשר ונשמח לסייע בטלפון:

  03-7444422

  במייל:

  info@my-trip.co.il

  או דרך הטופס הבא

  >>

  מה אומרים עלינו

  הטיול היה מאורגן ומנוהל היטב, בהדרכת סיגלית המקסימה. קשובה אמפתית ומקצועית, בחברה של בנות מקסימות ובאתרים מדהימים ביופים

  רחל גרינבוים

  מיה האלופה. את היית לנו ה"שמש", סורן ה"ירח" ואנו היינו ה"כוכבים" שזהרו בהנאה גדולה בזכותכם. לא נשכח את החוויה שעברנו יחד. נתראה בטיולים הבאים….תודה רבה!!!

  ציפי

  4.3 / 5. 28

  מיי טריפ המומחים בהתאמת טיולים גאוגרפיים פרטיים ומאורגנים, טיולי ספארי, טיולי משפחות, ג'יפים בנהיגה עצמית ועוד. מסלולים לא שגרתיים. צוותי המומחים שלנו יעזור לכם לצאת לחוויה המותאמת בדיוק עבורכם. השאירו לנו את הדאגות, רק אל תשכחו לגרוף את המחמאות. זה יישאר בינינו. MYTRIP – Making Your Trip Come True

  המלאכה 39, חולון | טלפון 03-7444422 | פקס 03-9799909 | info@my-trip.co.il
  נגישות
  x
  צור קשר

   Close