לשאלות צרו עמנו קשר

03-7444422

info@my-trip.co.il

www.my-trip.co.il

טיול לרואנדה

רואנדה, הממוקמת במרכז אפריקה ומכונה גם "ארץ אלף הגבעות", היא מדינה קטנה ירוקה ונפלאה, עשירה ביערות טרופיים, נופים וולקניים ואגמים צלולים, המהווה מוקד משיכה לשלל מטיילים מכל העולם.
רואנדה הקטנה טומנת בחובה הרבה דברים "גדולים מהחיים"- גבעות ירוקות והרי געש מרהיבים, כמחצית מאוכלוסיית העולם של גורילות ההרים הנדירות אשר קוראות ליערות רואנדה בית, ומגוון עשיר של בעלי חיים פראיים כמו אריות ונמרים, ג'ירפות, קרנפים ופילים.
רואנדה היא מדינה בה הירוק ירוק מאוד, המפלים מרשימים ומזמינים, הארכיטקטורה מעניינת ורבת שנים, השמורות פראיות ומהפנטות, והכי חשוב- אנשים ידידותיים, דוברי אנגלית לרוב.

אצלנו ב – MyTrip קיים צוות במיוחד עבור טיולים לרואנדה. הצוות שם לו למטרה להכיר את רואנדה לאורכה ולרוחבה, על הנופים המרשימים , השבטים העתיקים, השמורות הכי פראיות, הארכיטקטורה המגוונת, חיי הלילה העשירים והאטרקציות הכי מיוחדות, זאת כדי לבנות עבורכם את הטיול המושלם.

לפניכם רשימת הטיולים לרואנדה – טיולים מאורגנים לרואנדה וטיולים פרטיים בהתאמה אישית.

פנו אלינו בכל שאלה על טיול מאורגן לרואנדה וטיולים פרטיים לרואנדה.
טלפון 03-7444422 או דרך טופס צור קשר.

טיול לרואנדה – טיול מאורגן לרואנדה – ספארי ברואנדה – טיולים מאורגנים לרואנדה

צור קשר

  BOARDING PASS

  בכל שאלה ובקשה צרו עמנו קשר ונשמח לסייע בטלפון:

  03-7444422

  במייל:

  info@my-trip.co.il

  או דרך הטופס הבא

  >>

  מה אומרים עלינו

  הטיול היה מאורגן ומנוהל היטב, בהדרכת סיגלית המקסימה. קשובה אמפתית ומקצועית, בחברה של בנות מקסימות ובאתרים מדהימים ביופים

  רחל גרינבוים

  מיה האלופה. את היית לנו ה"שמש", סורן ה"ירח" ואנו היינו ה"כוכבים" שזהרו בהנאה גדולה בזכותכם. לא נשכח את החוויה שעברנו יחד. נתראה בטיולים הבאים….תודה רבה!!!

  ציפי

  4.5 / 5. 22

  מיי טריפ המומחים בהתאמת טיולים גאוגרפיים פרטיים ומאורגנים, טיולי ספארי, טיולי משפחות, ג'יפים בנהיגה עצמית ועוד. מסלולים לא שגרתיים. צוותי המומחים שלנו יעזור לכם לצאת לחוויה המותאמת בדיוק עבורכם. השאירו לנו את הדאגות, רק אל תשכחו לגרוף את המחמאות. זה יישאר בינינו. MYTRIP – Making Your Trip Come True

  המלאכה 39, חולון | טלפון 03-7444422 | פקס 03-9799909 | info@my-trip.co.il
  נגישות
  x
  צור קשר

   Close