לשאלות צרו עמנו קשר

03-7444422

info@my-trip.co.il

www.my-trip.co.il

טיול לשבדיה (שוודיה)

ברוכים הבאים לשוודיה, המדינה הסקנדינבית הציורית, שהמציאה את הרכב הבטוח בעולם (VOLVO), הצמיחה את אחת מלהקות הפופ הגדולות בכל הזמנים (ABBA), הביאה לעולמנו את האופנה המזורזת של H&M ואת מותג הרהיטים שאפילו הסגר לא יכל עליו (IKEA). שוודיה, המדינה הנורדית הגדולה ביותר,הינה אחת מהמדינות העשירות והשלוות ביותר בעולם -לא רק שכבר יותר מ-250 שנה היא לא חוותה שום מלחמה, שוודיה הייתה בין הראשונות בעולם שהגדירה הלכה למעשה את המושג "מדינת סעד ורווחה", כך שכל אזרחיה "מסודרים לכל החיים" מבחינת חינוך, בריאות, זקנה ועוד.
בעונת החורף, לפלנד השוודית מציגה את אחד ממופעי הטבע הנדירים והיפים ביותר – אורות הזוהר הצפוני החמקמקים, אותם ניתן לראות בלילות החורפיים הבהירים, ולשלב את הנוף הקסום עם שלל פעילויות אקסטרים כגון אופנועי שלג, מזחלות רתומות לכלבים, צעידה על נהר קפוא ועוד. 
זה מאות שנים שמכל מדינות סקנדינביה העשירות, שוודיה היא זו הנותנת את הטון כמעט בכל תחום ועניין – ארבעה מתוך חמשת פרסי נובל מחולקים מדי חורף בעיר הבירה שטוקהולם, הצבא השוודי מתבסס על ייצור נשק מקומי ונחשב בין החזקים באירופה, הנופים מדהימים והאזרחים מאושרים – אין ספק ששוודיה היא מדינת חמישה כוכבים. 

פנו אלינו בכל שאלה על טיול מאורגן לשבדיה (שוודיה) וטיולים פרטיים לשבדיה.
טלפון 03-7444422 או דרך טופס צור קשר.

טיול לשבדיה – טיול מאורגן לשבדיה – טיול לשוודיה – טיול מאורגן לשוודיה 

צור קשר

  BOARDING PASS

  בכל שאלה ובקשה צרו עמנו קשר ונשמח לסייע בטלפון:

  03-7444422

  במייל:

  info@my-trip.co.il

  או דרך הטופס הבא

  >>

  מה אומרים עלינו

  הטיול היה מאורגן ומנוהל היטב, בהדרכת סיגלית המקסימה. קשובה אמפתית ומקצועית, בחברה של בנות מקסימות ובאתרים מדהימים ביופים

  רחל גרינבוים

  מיה האלופה. את היית לנו ה"שמש", סורן ה"ירח" ואנו היינו ה"כוכבים" שזהרו בהנאה גדולה בזכותכם. לא נשכח את החוויה שעברנו יחד. נתראה בטיולים הבאים….תודה רבה!!!

  ציפי

  4.5 / 5. 22

  מיי טריפ המומחים בהתאמת טיולים גאוגרפיים פרטיים ומאורגנים, טיולי ספארי, טיולי משפחות, ג'יפים בנהיגה עצמית ועוד. מסלולים לא שגרתיים. צוותי המומחים שלנו יעזור לכם לצאת לחוויה המותאמת בדיוק עבורכם. השאירו לנו את הדאגות, רק אל תשכחו לגרוף את המחמאות. זה יישאר בינינו. MYTRIP – Making Your Trip Come True

  המלאכה 39, חולון | טלפון 03-7444422 | פקס 03-9799909 | info@my-trip.co.il
  נגישות
  x
  צור קשר

   Close