תודה על טיול של החיים

רציתי טיול פרטי. רציתי שזה יהיה הההההטיול.פניתי למיי טריפ.
אכן קיבלתי עצות מקצועיות. האירו את עיני לגבי דברים שלא לקחתי בחשבון ויכלו לקלקל לי את התוכניות. הכינו לי את מסלול הטיול לפרו ובוליביה . ממש כל יום ויום. כולל טיסות והזמנת רכבות וכניסות במקומות שצריך. הזמינו לי טיולים אצל סוכנים מקומיים(כמו מדבר המלח-ג׳יפ עם נהג ומדריך ל 3 ימים,עבורי ועבור בן זוגי).
ולא רק זאת, קישרו אותי עם אדם מקומי, שתיקשרתי איתו בווטסאפ או טלפונית אם ישנן תקלות. בדרום אמריקה יש. מתאירת טיסה, יש בעיה עם הויזה לבוליביה, או כל בעיה אחרת- הוא פשוט נותן פתרון כדי שהטיול ימשך ולא נפספס דברים שתוכננו. אהבתי שמי טריפ חברה לאדם אחראי, מקושר ויצירתי.
תודה על הטיול של החיים.

תודה לעדית ול"מיי טריפ" על טיול מדהים בדרום ומרכז אמריקה

חזרתי מטיול ארוך באמריקה הלטינית במהלכו ביקרתי בין היתר בברזיל, אקוודור כולל איי גלפגוס המופלאים, מקסיקו וקוסטה ריקה, את הטיול ארגנה עדית היקרה במקצועיות, במיומנות ובהמון אנרגיה והשקעה אישית תוך התאמה אישית לבקשותיי ושילוב בין טיולי הליכה, אתגרים, פנאי, טבע והכרת המדינות המבוקרות. היה מדהים ! הגשמתי חלומות רבים כולל שייט מומלץ ביותר בין איי גלפגוס, מסע בעקבות המאיה והאצטקים, סיורי טבע בקוסטה ריקה, קרנבל בסלבדור ועוד ועוד. מלונות משובחים, מדריכים מעולים, לוגיסטיקה מדויקת תוך קבלת כל התמיכה והסיוע מעדית בכל בקשה ובכל פנייה. תודה מכל הלב, ממליץ בחום.

טיול לויטנאם 14 יום בתפירה אישית

חזרנו מ 14 יום טיול לויטנאם וקמבודיה בתפירה אישית תודה לדורון מצוות מיי טריפ על הליווי הצמוד , בחירת המסלול והצוות המקומי היה מדהים
כל פרט טופל והיה מושלם ללא תקלות טיסות חוץ ופנים , שייט , רכבות , כלי רכב , מדריכים ונהגים
חזרנו מוצפים מעל 3500 תמונות של נוף קסום ואנשים .
חוויה מאלפת
הנגבי נמרוד

טיול מדהים לווייטנאם – תודה למאיר שטרית וחב' MY TRIP

ברצוננו לציין ולשבח את מר מאיר שטרית על ארגון הטיול לווייטנאם משלב התכנון ועד להוצאתו לפועל, שהיה קשוב לכל שיגעונותינו ופחדינו על טיול בלתי נשכח. ולדורון על תכנון מסלול הטיול לפרטי פרטים ע"פ הצרכים, הרצונות והבקשות שלנו.
פעם ראשונה שאנו מתכננים טיול דרך חב' מיי טריפ, היו חששות, לבטים ושאלות רבות כגון: האם הארגון יהיה מוצלח? האם יעמדו בהבטחות? ועוד. במפגש ההכרות ותיאום הציפיות עם מאיר ודורון במשרדי החברה ציינו שאנו שני זוגות שומרי מסורת ומבקשים לתכנן שבימי שישי עד שעה לפני כניסת שבת לחזור למלון ובימי שבת ללא טיולים והעברות -בזכות העובדה שזה היה טיול פרטי. עברנו על מסלול הטיול ביחד הוספנו אתרים שמעניינים אותנו ביצענו שינויים בתכנית וסגרנו את עסקה. מאיר היה זמין וקשוב לכל השאלות הבקשות ובעיות במהלך חמישה חודשים לפני הטיול, וגם בזמן שהותנו בחו"ל היה זמין ונתן מענה מהיר. הטיול התנהל ע"פ התכנית, בכל יעד המדריך המתין עם שלט עם השמות שלנו.
נהנינו מאוד מהטיול בווייטנאם מהתרבות מהאותנטיות מהכפריים הציוריים מהאנשים הפשוטים וחמים שמוכנים לעזור, האנוי היא עיר סואנת ומיוחדת שילוב בין מודרניזציה למסורת ומפגש מיוחד עם כל האופנועים והשווקים הססגוניים, הלונג ביי הדובדבן שבקצפת היינו פעורי פה מעוצמת הטבע והנוף המדהים, הויאן אן מאוד מיוחדת שוק הלילה הנוף קסום, סאפה -מאורח החיים הפשוטים בכפרים המפגש עם השבטים והתלבושות הססגוניות, מהנופים היפים של הטרסות למרות שזו לא עונת האורז, בסייגון מההיסטוריה של מלחמת ווייטנאם ומנהרות הוייטקון. בקיצור היה טיול מהנה מאוד.
אנו ממליצים בחום על חב' מיי טריפ ומאיר ולא מפסיקים לשבח ולהלל בפני כל חברנו. ושוב תודה למאיר שטרית על ארגון הטיול המדהים נהנו מאוד, בע"ה לטיולים נוספים.

רינה וברכיאל ראובן
אתי ומשה בנימין

תודה למאיה ולכל צוות מאי טריפ

במהלך חודש 2.19 נסעתי לספארי בטנזניה של 5 ימים ו3ימים בזנזיבר בקבוצה שאורגנה ע"י חברת מאי טריפ בהדרכת גיגי …
למרות שמעולם לא נסעתי בקבוצה מאורגנת,נהניתי כל כך עד שאשקול נסיעה בקבוצה מאורגנת פעם נוספת.
הטיול היה מהמם ומאורגן להפליא והמדריך לעילא ולעילא.
למרות שאני דתי והקבוצה לא היתה כזאת כולם התנהגו ברגישות ונוצרו חיבורים מדהימים שאני מקווה שישארו לעד.
יואל רייך עין הנציב

הערכה ותודה לחברת מיי טריפ ולמדריכה שרון ענבר – טיול מאורגן לאתיופיה

שרון- הובלת את הקבוצה, ללא דגל ללא נס, ואנו את רחש פעימות לבך למדנו לשנס. אפילו ההרים והסלעים קיבלו צבע וחיים בזכות משקפייך הוורודים. נודה לך על הכל בתשואות רמות- להביע תודה מיוחדת לך שרון- אשר ליווית, הנהגת והוספת נופך ייחודי למסע מיוחד במינו , מסע קסום של תרבות, טקסים ומנהגים. שמחנו לפגוש אשת אשכולות שלימדה אותנו על תכנים ותהליכים ואף מצאנו עצמנו מחכים בצמא למוצא פיך.
שרון את אדם מיוחד, בדרכך ובנועם הליכותייך. בכריזמה שלך הצלחת לסחוף ולאתגר קבוצה של אנשים מבוגרים, לא לוותר לעצמם גם במקומות בהם הגוף בגד. דיברת על המפגש המופלא שבין אדם לטבע וליצוריו המופלאים, חוויה אותנטית של מגע, ראייה, של מישוש והנאה, של ריחות, ניחוחות, טעמים ומראות. כאשר הכל מלווה בהסברים ברמה אינטלקטואלית גבוהה.
הטיול הזה לא יישכח מאתנו בעיקר, הודות לך שרון מדריכה יקרה, על:
א. שהצלחת להראות לכולנו את נפלאות אתיופיה.
ב. על השקעה רבה באהבה, מתוך דאגה כנה לכל הקבוצה ולפרטים שבה. מדריכה לדוגמא מלאת ידע וחכמה רגישות ותבונה כושר אלתור והתאמה- אהבה כה גדולה להדרכה.
ג. שהשכלת לנהל את הקבוצה, בכבוד, ברוגע, בהבנה וללא התנשאות. נתת מקום לכל אחד מאתנו, הקשבת, הכלת והתחשבת.
ד. כמו גם ברצוננו לציין לשבח את רמת הארגון הגבוהה, המעורבות האישית שלך בכל פרט ופרט, היזמה והגדלת הראש והכי חשוב היצירתיות ,האחריות והרצינות שבה את פועלת על מנת שטיול זה יצלח.
ה. תודה על נועם הדרכתך, תודה על מירב הקשבתך, תודה על כל הידע שבתוכך שהעשיר לנו כל רגע בזכותך.

זאת ועוד אנו מבקשים להודות לחברת MY TRIP על חבילת טיול מקיפה, מרתקת, מעשירה, מעניינת ובעיקר תכנון המסלול לפרטי פרטים ומתן מענה בזמן אמת לכל בעיה ולכל רעיון ויוזמה שהועלו במהלך הטיול תוך גילוי פתיחות ויצירתיות מפרגנת. אין ספק שנכנסו לאתיופיה עם מחשבה מסוימת אך עזבנו את אתיופיה עם דעה אחרת : חיובית, משכילה ואוהדת. תבורכו על הלוגיסטיקה ותכנון הטיול היותר ממוצלח.

בהערכה רבה:

חנה ואיציק
חווה ודפנה
מרינה ואברהם
גליה ועודד
דליה ועזרא
רותי, משה ועודד

להגשים חלום בסוף העולם

תודות לדורון על אירגון טיול לפטגוניה למופת.
היה לנו לחלום לגעת בסוף העולם ולחוות את איתני הטבע ואכן החלום הוגשם בצורה הטובה ביותר.
יצרתם לנו טיול זוגי אישי הכולל טיסות, מלונות, מדריכים והסעות והכל פעל בדייקנות.
הסוכנת בבואנוס איירס אלחנדרה הייתה עימנו בקשר ישיר ועקבה אחר כל המראות והחוויות
נסענו וחזרנו מאוד מרוצים מהמסלול והשירות
ושוב תודה והערכה לעבודה המקצועית

טנזניה

חזרנו מטיול ספארי בטנזניה. היה מדהים. זה הזמן להגיד תודה ענקית לחב' מיי טריפ ובמיוחד למאיה קופרמן שטיפלה במקצועיות ואדיבות בכל פרטי הטיול מהטיסות, התכנית והלודג'ים המדהימים. וכן לנהג/מדריך בשם אדוארד שבזכותו ראינו הכל. ממליץ בחום על חב' מיי טריפ ומאיה בפרט.

תודה למאיה ולשירלי המדריכה על חוויה שלא נשכח

בוקר אור ,
מה אכתוב לך , לא אדע ,
שיר, סיפור או אגדה ,
רק אכתוב כאן שתי מילים – המון תודה !
הכול תחיל בשיחת טלפון אקראית למיה ,
מיד על השיחה הראשונה , הרגשתי שהגעתי למקום הנכון כדי להגשים חלום ,
שירות מעולה , אכפתי , ענייני ומקצועי .
המרתי – וצדקתי .

הרבה תודה לך מיה
הגיע היום המיוחל ויואב ואני התייצבנו נרגשים ומאושרים ,
שירלי שלנו שהובילה אותנו מתחילת הדרך כבר חיכתה לנו ,
מכאן הכול הלך והשתבח ,
שירלי צעירה ואנרגטית ,
ראתה לפניה קבוצה של ילדים , הורים , סבים וסבתאות , אחיות , חם וחתן ודודה ואחיין ( אנחנו ) ,
מיד החלה בגיבוש החבורה ויצרה אווירה של כייף ואחווה ,
בכול נפתולי הבירוקרטיה הסבוכה פעלה בנחישות ובסבלנות ( שממש לא ניתנת להבנה )
בטנזניה המופלאה סיירה אתנו , דאגה , חיברה , הסבירה ובכלל ,
גם לנרות וסופגניות בערב חנוכה באמצע הג'ונגל לנו דאגה ,
בטנזניה הקסומה מעבר למה שהייתה צריכה ,
עוד שני ימי סיורים לנו ארגנה וויתרה על המנוחה לעצמה .
בכלל רק מילים חמות על הרצון , הידע , הפתיחות והבגרות לה אנו חווים את חווית הטיול .

בקיצור המון תודה לכם כחברה , למיה , לכול צוות המשרד ( מליל גשם סוער ), והכי הכי לשירלי על חוויה שלא נישכח .
אנחנו מקווים להתראות אתכם גם בשנה הבאה
יואב אוליאל ורונית לפלר

טנזניה זנזיבר

חזרנו מטיול משפחתי בטנזניה וזנזיבר מדהים. זה הזמן להגיד תודה ענקית לחב' מיי טריפ ובמיוחד למאיר שסגר לנו את הטיול מהטיסות, הלודג'ים המדהימים והנהג/ מדריך בשם פועה שהפך להיות חלק מהמשפחה ובזכותו ראינו הכל. ממליץ בחום על חב' מיי טריפ ומאיר שליווה אותנו עד היום האחרון