תודה לעודד ולמיי טריפ על טיול עוצמתי ומדהים בטנזניה וזנזיבר

עודד היקר! ממש מטורף מה שעברנו בשבוע אחד בטנזניה וזנזיבר. לאחר חיפוש ותחקור שכלל גם מלא שיחות עם מדריכים מקומיים וסוכנויות ישראליות, אני באמת מאושרת מהבחירה שלי. נהנתי ברמות. זה הטיול הכי עוצמתי חווייתי ומדהים שעשיתי עד כה. חלק ענק מזה הוא בזכותך. כשהחלטתי לצאת לבד למסע כזה לקחתי בחשבון שלא הכל ילך חלק, שדברים לא תמיד יסתדרו, אבל בעזרתך הכל קרה על הצד הטוב ביותר. היכולת שלך לקרוא את הסיטואציה, להכיל אותה ולהבין איך הדרך הטובה ביותר לפעול היא מקור ענק להערצה ולהשראה עבורי. למרות שלא היית חייב, היית שם כדי לתמוך בי ולעזור לי, ועשית את זה בלי טיפת היסוס ועם חיוך ענק. תודה רבה על זה! כמובן שאמליץ באהבה על טיולים בהדרכתך ועל מיי טריפ, ומי יודע, אולי נתראה בשנה הבאה באוגנדה!

תודה על טיול מוצלח גם בזמן קורונה

מיי טריפ היקרים, ברצוני להודות לכם על חוויה נהדרת שעברנו בזכותכם. תודה לדורון ששקד על מסלול הנסיעה, הפרטים וההוראות אשר השתנו שוב ושוב עקב מגיפת הקורונה. גם במהלך הטיול נתקלנו בסיבוכים עקב המצב הבריאותי אשר בשילוב עם ההתנהלות הטבעית של התושבים המקומיים הצריכה טיפול מיוחד. וגם על פתרון בעיות אלו והפתעות יפות נוספות שקבלנו למרות שלא היו כלולות בסיכום הראשוני – תודות לדורון ולרועי.
זכינו לשירות אדיב ונעים גם מאת מושי, הנהג המקצועי בספארי אשר עשה הכל כדי להנעים את זמננו, דאג לצרכינו ולבטחוננו ודאג שלא נחמיץ אף חוויה. הלודג׳ים והמלונות נבחרו בקפידה, דורון נתן לנו מענה גם מול נותני השירותים המקומיים, הרגיע אותנו והסביר לנו כיצד יש להתנהל בקצב של טנזניה והיה נראה שלמרות שאנחנו נמצאים לבד ורחוק מהבית יש מי שמשגיח עלינו מרחוק ודואג שלא יחסר לנו דבר.
תודה שדאגתם לשמור איתנו על קשר במשך חודשים רבים בהם המצב לא היה ברור בעולם כולו עד להשלמת המשימה באופן הטוב ביותר.
נשמח לספר חוויות ולהמליץ, תודה על הכל, משפחת גבורי.

תודה על טיול של החיים

איסלנד בהדרכתו של מוטי סבאג

חברה מקסימה my trip, שמתחילת הרישום מטפלת בנוסע שלה בחום ובאהבה.

תודה לדורון על היחס החם והטיפול המסור.

ולמדריך שלנו מוטי סבאג, איש מלא בסבלנות ובסובלנות כלפי המטיילים,

בעל ידע נרחב בכל הקשור לאיסלנד ובכלל,

איש שידע לעניין אותנו בכל המסלול,

בכל רגע דאג לכל דבר,

קשוב לצרכים של המטיילים מהבוקר עד הלילה,

ליווי חם ואוהב.

ממליצה בחום ובאהבה על המדריך שלנו מוטי סבאג ועל חברת my trip

תודה על טיול של החיים!

ליאורה צנדגאוקר, טיול מאורגן לאיסלנד, יולי 2021

תודה על טיול מקיף ובלתי נשכח לאיסלנד

כשאתי הודיע לי שיש חברה בשם מיי טריפ לאיסלנד אמרתי לה: עוד חברה להוצאת כספים ולמריחת טיול. ואז דיברתי עם דורון, אדם שיודע למכור את מרכולתו כייף לדבר איתו והוא הוכיח זאת לכל אורך הדרך. לאחר מכן עשיתי מחקר על המדריך, מאחר ואתי בת זוגי עובדת בחברה להגנת הטבע חקרה ומצאה שהוא אחד מהטובים בהדרכת טיולים למקומות כאלה. עשינו את הטיול המקיף באיסלנד אין אפשרות לתאר את היופי, הטבע, הארץ, החי והצומח עם אין לכם מדריך כמו מוטי סאבג שגרם לטיול להיות חוויה בעלת עוצמה שאין לתאר. מאחר ואני גם מתמצא בנושא הגאולוגי המורכב בארץ זאת, מוטי נתן שם דברים בפשטות, ישר לענין, בסבלנות. חברת מיי טריפ הוכיחה את עצמה בטיול הזה לטובה ביותר, והמדריך מוטי סאבג קנה לעצמו עוד 2 גרופים לרשימתו. על הטיול ברשימה הבאה שתבוא.

איתמר ואתי, טיול מאורגן לאיסלנד, יולי 2021

טיול נהדר במדינה היפה בעולם

חזרנו לאחרונה מטיול פרטי באיסלנד המדהימה ורצינו להודות לגיורא היקר, שתכנן עבורנו את הטיול הכי טוב שיכולנו לבקש. כבר משיחתנו הראשונה, גיורא הפליא אותנו בידע המקצועי הנרחב שיש לו על איסלנד ואתריה החשובים, ובנה לנו מסלול עשיר ומדויק בן שבועיים, שעבר בכל המקומות היפים ביותר במדינה. תודה גיורא על הליווי לכל אורך הדרך, הרגשנו שיש לנו על מי לסמוך. נפגש בטיול הבא!

טיול של פעם בחיים ברואנדה

סיכום מתבקש – זהו תם ולא נשלם, מדוע לא נשלם , כי חוויה כזו לא שוכחים , נשארים עם טעם של עוד ועוד ועם רגשות עזים על המקום הנפלא שיש המון לראות וללמוד ממנו על יופי מדהים, ניקיון ודוגמה אישית , על החסד שהעם הזה עבר רצח עם עקוב מדם, ידע להתרומם בזכות מנהיגות ואחדות למען מטרה לחיות בשלום אחווה וכבוד אחד לשני,על האדיבות והכנסת האורחים המדהימה, על השוויון בן המגדרים והכבוד לאשה אשר ממלאת תפקיד נכבד בכל רמות התפקידים.
בימים האחרונים נספר בקצרה על הבקור וההליכה המרתקת במסלול הקנופי על הגשרים התלויים, על הבקור במטעי התה הענקיים ולפגוש את העובדים המקומיים שהיו כאלה חמודים ומכניסי אורחים,לראות את המיומנות וההסברים בקטיף התה,
לבקר בקוארפטיב הנשים ברובע נייאמירבו, ולראות את הכוח הנשי המרשים איך עוזר להוציא את הנשים ממעגל העוני וקינחנו שם בארוחה טעימה שהכינה מבשלת מקומית, שהייתה טעימה יותר מכל הארוחות שאכלנו במלונות ובמסעדות.
לסכום היה נפלא ונהדר והשאיר טעם של עוד.
תודה שוב לגילה התרסי המדריכה המקסימה שלנו.
זו הייתה מתנת יום ההולדת מושלמת שהענקתי לעצמי. אני ממש מרוצה שבחרתי לנסוע למסע הזה עם מיי טריפ.

תודה לגיורא על טיול מושלם בטנזניה

גיורא יקר,
רצינו להודות לך על טיול מושלם!
כששמעתי על טיולים לטנזניה והתחלתי לברר איך עושים את זה, הגעתי אליך דרך המלצה חמה של מכרה.
כל מה שהיא אמרה, ויותר מזה, קיבלנו:
מענה לכל שאלה מקטנה ועד גדולה, לפני הנסיעה ותוך כדי,
הצעות ובחירת המסלול המדויק והמתאים שמשלב את המענה לצרכים לכל בני המשפחה שלנו,
מדריך טנזני נפלא שנתן מענה לכל בקשה ושאלה,
והכל תפור ומוכן בשבילנו,
ובעיקר – טיול מיוחד במינו, רגוע ומהנה!
תודה רבה! זו היתה חוויה משפחתית מיוחדת מאוד.
ממליצים בחום למי שרוצה פשוט להינות בראש שקט 🙂

לולה, אורי, שירה ואסף רוקני.

טנזניה בזמן קורונה

תודה רבה לטל ולכל הצוות במיי טריפ. כל המדינה נמצאת תחת תקופת הקורונה אשר לא מאפשרת לטוס בגין ביטוחי נסיעות לחו"ל. הוריי הזמינו את כל המשפחה לטיול בטנזניה באפריל 2020 אך הטיסות בוטלו ולכן דחינו לאוקטובר אבל מצב הקורונה רק החמירה ונאלצנו לבטל את הטיול לטנזניה.
טל וצוות מיי טריפ עבדו ימים כלילות כדי להחזיר להוריי את הכסף. אני יכולה לומר בר' גלי שמיי טריפ בהתנהלותו של טל, היא חברה מקצועית גם בימי משבר וזה לא מובן מאליו. בהערת סוגריים בתי ואני טסנו דרך מיי טריפ לטנזניה וזנזיבר וזו הייתה חוויה לעולמי ועד. תודה רבה על הכל??

תודה לשלומי על טיול נהדר באוגנדה

שלום לשלומי .שבנו מהטיול באוגנדה ואנחנו מאד מרוצים מהארגון, מהנהג/ מדריך, ומהמדריכים בשמורות. מדינה יפהפיה ואנשים חייכנים ואדיבים. הלודג'ים נוחים והנוף מהמם. המטרה שלנו היתה לראות את הגורילות וזה היה שיא הטיול. טיפסנו שעות וזכינו לראות גורילות ממרחק קטן מאד. המדריכים והשומרים בשמורה זו מעולים והכל בזכותם. ושוב תודה רבה.

תודה לשלומי על טיול ספארי מושלם בטנזניה!

לשלומי מחברת mytrip אנו רוצים להודות לך? על טיול ספארי בטנזניה 8 ימים.
הטיול היה מאורגן בצורה מושלמת. הצוות המסור דאג לכל מענה ובקשה בשמחה ובאהבה (והיינו מגוון של שומרי כשרות ושבת וכאלה שלא צמחוניים וכאלה שלא). קבלנו מדריך בשם rajab שהראה לנו בסבלנות ומאור פנים את האותנטיות והמיוחדות של טנזניה על כל שבטיה והרכב אוכלוסיתה. ועל " קצה המזלג" השינה בלודג'ים בסרגנטי ונגורונגורו בתי המלון שנבחרו ברמה מעל הציפיות שלנו. הנופים המדהימים, האנשים החמים שרק רוצים לעזור, בעלי החיים : עופות, יונקים, צמחיה בקיצור מטורף
נהננו מכל רגע!!! מומלץ ביותר!!
בהערכה-
אורי, אור, עפרה וירון דניאל
תודה רבה? לך ולחברת mytrip המדהימה שהגשימה חלום למציאות ??
התמונות מדברות באהבה גדולה ??