טיול נהדר במדינה היפה בעולם

חזרנו לאחרונה מטיול פרטי באיסלנד המדהימה ורצינו להודות לגיורא היקר, שתכנן עבורנו את הטיול הכי טוב שיכולנו לבקש. כבר משיחתנו הראשונה, גיורא הפליא אותנו בידע המקצועי הנרחב שיש לו על איסלנד ואתריה החשובים, ובנה לנו מסלול עשיר ומדויק בן שבועיים, שעבר בכל המקומות היפים ביותר במדינה. תודה גיורא על הליווי לכל אורך הדרך, הרגשנו שיש לנו על מי לסמוך. נפגש בטיול הבא!

טיול של פעם בחיים ברואנדה

סיכום מתבקש – זהו תם ולא נשלם, מדוע לא נשלם , כי חוויה כזו לא שוכחים , נשארים עם טעם של עוד ועוד ועם רגשות עזים על המקום הנפלא שיש המון לראות וללמוד ממנו על יופי מדהים, ניקיון ודוגמה אישית , על החסד שהעם הזה עבר רצח עם עקוב מדם, ידע להתרומם בזכות מנהיגות ואחדות למען מטרה לחיות בשלום אחווה וכבוד אחד לשני,על האדיבות והכנסת האורחים המדהימה, על השוויון בן המגדרים והכבוד לאשה אשר ממלאת תפקיד נכבד בכל רמות התפקידים.
בימים האחרונים נספר בקצרה על הבקור וההליכה המרתקת במסלול הקנופי על הגשרים התלויים, על הבקור במטעי התה הענקיים ולפגוש את העובדים המקומיים שהיו כאלה חמודים ומכניסי אורחים,לראות את המיומנות וההסברים בקטיף התה,
לבקר בקוארפטיב הנשים ברובע נייאמירבו, ולראות את הכוח הנשי המרשים איך עוזר להוציא את הנשים ממעגל העוני וקינחנו שם בארוחה טעימה שהכינה מבשלת מקומית, שהייתה טעימה יותר מכל הארוחות שאכלנו במלונות ובמסעדות.
לסכום היה נפלא ונהדר והשאיר טעם של עוד.
תודה שוב לגילה התרסי המדריכה המקסימה שלנו.
זו הייתה מתנת יום ההולדת מושלמת שהענקתי לעצמי. אני ממש מרוצה שבחרתי לנסוע למסע הזה עם מיי טריפ.

תודה לגיורא על טיול מושלם בטנזניה

גיורא יקר,
רצינו להודות לך על טיול מושלם!
כששמעתי על טיולים לטנזניה והתחלתי לברר איך עושים את זה, הגעתי אליך דרך המלצה חמה של מכרה.
כל מה שהיא אמרה, ויותר מזה, קיבלנו:
מענה לכל שאלה מקטנה ועד גדולה, לפני הנסיעה ותוך כדי,
הצעות ובחירת המסלול המדויק והמתאים שמשלב את המענה לצרכים לכל בני המשפחה שלנו,
מדריך טנזני נפלא שנתן מענה לכל בקשה ושאלה,
והכל תפור ומוכן בשבילנו,
ובעיקר – טיול מיוחד במינו, רגוע ומהנה!
תודה רבה! זו היתה חוויה משפחתית מיוחדת מאוד.
ממליצים בחום למי שרוצה פשוט להינות בראש שקט 🙂

לולה, אורי, שירה ואסף רוקני.

טנזניה בזמן קורונה

תודה רבה לטל ולכל הצוות במיי טריפ. כל המדינה נמצאת תחת תקופת הקורונה אשר לא מאפשרת לטוס בגין ביטוחי נסיעות לחו"ל. הוריי הזמינו את כל המשפחה לטיול בטנזניה באפריל 2020 אך הטיסות בוטלו ולכן דחינו לאוקטובר אבל מצב הקורונה רק החמירה ונאלצנו לבטל את הטיול לטנזניה.
טל וצוות מיי טריפ עבדו ימים כלילות כדי להחזיר להוריי את הכסף. אני יכולה לומר בר' גלי שמיי טריפ בהתנהלותו של טל, היא חברה מקצועית גם בימי משבר וזה לא מובן מאליו. בהערת סוגריים בתי ואני טסנו דרך מיי טריפ לטנזניה וזנזיבר וזו הייתה חוויה לעולמי ועד. תודה רבה על הכל??

תודה לשלומי על טיול נהדר באוגנדה

שלום לשלומי .שבנו מהטיול באוגנדה ואנחנו מאד מרוצים מהארגון, מהנהג/ מדריך, ומהמדריכים בשמורות. מדינה יפהפיה ואנשים חייכנים ואדיבים. הלודג'ים נוחים והנוף מהמם. המטרה שלנו היתה לראות את הגורילות וזה היה שיא הטיול. טיפסנו שעות וזכינו לראות גורילות ממרחק קטן מאד. המדריכים והשומרים בשמורה זו מעולים והכל בזכותם. ושוב תודה רבה.

תודה לשלומי על טיול ספארי מושלם בטנזניה!

לשלומי מחברת mytrip אנו רוצים להודות לך? על טיול ספארי בטנזניה 8 ימים.
הטיול היה מאורגן בצורה מושלמת. הצוות המסור דאג לכל מענה ובקשה בשמחה ובאהבה (והיינו מגוון של שומרי כשרות ושבת וכאלה שלא צמחוניים וכאלה שלא). קבלנו מדריך בשם rajab שהראה לנו בסבלנות ומאור פנים את האותנטיות והמיוחדות של טנזניה על כל שבטיה והרכב אוכלוסיתה. ועל " קצה המזלג" השינה בלודג'ים בסרגנטי ונגורונגורו בתי המלון שנבחרו ברמה מעל הציפיות שלנו. הנופים המדהימים, האנשים החמים שרק רוצים לעזור, בעלי החיים : עופות, יונקים, צמחיה בקיצור מטורף
נהננו מכל רגע!!! מומלץ ביותר!!
בהערכה-
אורי, אור, עפרה וירון דניאל
תודה רבה? לך ולחברת mytrip המדהימה שהגשימה חלום למציאות ??
התמונות מדברות באהבה גדולה ??

טיול ג'יפים לנשים במונטנגרו

הטיול היה מאורגן ומנוהל היטב, בהדרכת סיגלית המקסימה. קשובה אמפתית ומקצועית, בחברה של בנות מקסימות ובאתרים מדהימים ביופים

הגשמת חלום בקיטו וגלפגוס

הי דורון,
חזרתי מהטיול ומבקשת להודות לך על ארגון מעולה, עבודה עם צוות מקצועי ורציני בקיטו ובגלפגוס.
המדריכים היו בעלי ידע רב ומגוון – כל שאלה שלי נענתה (ויש לי הרבה…). היה מרתק, מלמד, מדהים וחוויתית בצורה לא רגילה.
המדריך בקיטו – פבלו, אדיב, מקצועי ובעל ידע נרחב. המדריך בגלפגוס – פביאן, אין לי מילים כמה מקצועי אדיב וחביב.
השף בסירה – דאג לאוכל מדהים, כל היום והערב – פינוק שאפשר להתרגל אליו…
מוזמן לתת את הנייד שלי לכל מי שמתעניין בטיול דומה – יש ל רק תשבוחות.

תודה למיה על טיול נשים נפלא בארמניה – סוכות 2019

מיה האלופה. את היית לנו ה"שמש", סורן ה"ירח" ואנו היינו ה"כוכבים" שזהרו בהנאה גדולה בזכותכם. לא נשכח את החוויה שעברנו יחד. נתראה בטיולים הבאים….תודה רבה!!!

חזקה מהרוח – טיול ג'יפים מושלם במונטנגרו

גילת היקרה, שמחה שחזרנו לטייל עם חזקה מהרוח היה טיול מושלם, נופים משגעים, מזג אויר נהדר וסיגלית היתה נהדרת, סובלנית, מכילה ומקסימה. תודה על הכל ?